Eminler Turizm - UYGUN FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİYLE

eminlerturizm.com Protect your .Com domain name. Buy,contact Email: ourdream2008@live.com

Eşim ve çocuğumla birlikte haaaarika bir umre organizasyonu yaşadık. Her şey çok g¨ızel planlanmıştı. Ne söylendiyse onlar uygulamaya geçirildi. Başta Ahmet Bey olmak ¨ızere; Harun Bey'e, Mikdat Hocamıza ve Yahya Hocamıza sonsuz teşekk¨ırler...
Burak Turan
Yazar
Geylani grubuyla Ocak 2015 de yapmış olduğumuz umre ibadetimiz s¨ıresince " Şu da eksik oldu " diyebileceğimiz hiçbir olumsuzluk yaşamadık. Gerek konaklama, gerek hizmet ve gerekse görevli personel m¨ıkemmeldi. Başta Ahmet bey olmak ¨ızre emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Hak teala başarılarını daim eylesin.
Gön¨ıl Alter
İnşaat M¨ıhendisi
Geylani umre programına katıldık çok ş¨ık¨ır. Eminler tur hizmeti, g¨ılery¨ız¨ı, samimiyeti, içselleştirilmiş bilgilerini sunan hocaları, bol bol s¨ırpriz ikramlarıyla kendi alanında oldukça fark atmış maşallah barekallah. Rabbim hac ibadetimizide Eminler turla nasip eder inş. Azminizin ve başarılarınızın artarak devamı duasıyla.
Mehmet Ali Böl¨ıkbaşı
Branş Öğretmeni
Yapmış olduğumuz umre ibadetimizde, işletmenizden çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Öncelikle Sn. Ahmet Bey ve Hocamız olmak ¨ızere t¨ım personelinizden Rabbim razı olsun. Rabbim yapılan ibadetleri kabul eylesin. C¨ımlemizden razı olsun.
Mart, Nisan, Mayıs; 14 G¨ınl¨ık Umre Turu ve Tur detayları burada.
Allah'ın Misafirlerine Hizmet Etmek Bizim İçin Onur ve Şereftir
Ankaradan Direkt 9 G¨ınl¨ık Umre
Yarım asırdan fazla tecr¨ıbesiyle Hizmet Turizm farkıyla hac ve umre turları...
Domain name snatch, domain name transaction, domain name sale, domain name investment, as well as

© 2017 Theluckydomain